fbpx

Куди вирушити в подорож восени 2021 року із Запоріжжя та Дніпра

photo Наше календарне літо 2021 закінчилося, але його можна продовжити за допомогою подорожей. Отже, куди восени 2021 року можливо вирушити на відпочинок із Запоріжжя і Дніпра

ТУРЕЧЧІНА

Турция из Запорожья Тури в Туреччину на Середземне узбережжя будуть актуальні до кінця жовтня. На Егейське узбережжя (Бодрум, Мармарис) польотна програма продовжиться до середини жовтня. Оксамитовий сезон в Туреччині - це прекрасна погода і приємні ціни на проживання.

ЄГИПЕТ

Египет из Запорожья З вересня по листопад розпочинається курортний сезон для відпочинку в Єгипті - і це ідеальний час, щоб побалувати себе шикарною погодою, чистісіньким морем і казковим підводним світом. Цієї осені в Єгипет із Запоріжжя можливо летіти по цілих трьох напрямах: Шарм ель Шейх, Хургада і Марса Алам

ГРЕЦІЯ

Крит из Запорожья На острів Кріт можна полетіти на відпочинок до початку жовтня. Кріт - це не просто один з грецьких островів. Це фактично держава в державі зі своєю власною історією, фольклором і традиціями. І якщо Греція по праву вважається колискою Європейської цивілізації, то, поза всяких сумнівів, Кріт з його Минойской культурою - це колиска грецької.

ЧОРНОГОРІЯ

Черногория Турал Чорногорія - це недорогий і якісний пляжний відпочинок на Адріатичному морі. Православні монастирі і середньовічні пам'ятки, озера і національні парки, чарівна столиця Подгорица і курортна Будва - все це невід'ємна частина країни, розташованої на Балканському півострові. Полетіти на відпочинок в Чорногорію із Запоріжжя можливо до кінця вересня.  

Отже, досить великий вибір напрямів для подорожей в різні країни з вильотом із Запоріжжя. Необхідно тільки вибрати, де Ви бажаете провести свою відпустку. А ми з радістю допоможемо і проконсультуємо. Усім питанням - ласкаво просимо!

Важливо! Уважно перевіряйте умови в'їзду і виїзду у будь-яку країну перед поїздками і плануванням подорожей!