fbpx

Скі-паси: що треба знати новачкові

photo Скі-пас (ski - pass) - це абонемент, який надає право лижникам та сноубордистам користуватися підйомниками на гірськолижних курортах . Іноді його також називають ліфт-пас (Lift ticket). Виглядає ски-пасс як магнітна картка, яку треба прикладати до терміналу при вході на підйомники, або паперовий квиток з штрих-кодом (найчастіше такими бувають одноденні пропуски).

Де купують скі-пас

У вас є два варіанти купівлі : 1. Безпосередньо на курорті в касах у нижньої станції будь-якого підйомника або в офісах продажів, наприклад, на центральній площі міста, в пунктах прокату гірськолижного спорядження або оформити на рецепції вашого готелю. Також придбати ски-пасс можна у місцевого представника туроператора, організуючого ваш відпочинок, що дозволить заощадити час, якщо ваш готель знаходиться далеко від підйомників. 2. Онлайн на офіційному сайті гірськолижного курорту або у туроператора при купівлі туру(як додаткову послугу)  

Різновиди SKI pass

Ски-паси ранжируються за декількома критеріями: кількості днів, віку лижника, кількості людей і порі року. Чим більше кількості днів - тим дешевше ски-пасс. Традиційно, найоптимальнішим є шестиденний ски-пасс, оскільки більшість європейців їздять на гірськолижний відпочинок саме на тиждень. Але можна за бажання купити пропуск і на кількість підйомів, і одноденний. Правда, їх вартість буде украй невигідною. Найдешевшими ски-пассами являються пропуски на цілий сезон. Але такі варто купувати лише у тому випадку, якщо ви збираєтеся регулярно навідуватися на курорт.  

Вартість скі-пасов

Орієнтовні ціни на шестиденні скі-паси на европейських гірськолижних курортах

Болгарія

Бансько, Боровець, Пампорово - 220 - 280 €

Австрія

Ішгль, Зельден, Інсбрук, Майерхофен - 260 - 310 €

Туреччіна

Єрджиес - зазвичай входить у вартість путівки

Франція

Куршавель - 297 €   Рекомендації! При купівлі ски пасу завжди його фотографуйте

Тур до гірськолижної Болгарії