fbpx

МОЯ ВЕЛИКА МАНДРІВКА — ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ І БУКОВИНА

Выезд
Длительность (дней)
Город отправления
Город прибытия
Страна
Украина
Транспорт
Автобус
Маршрут
Львов-Луцк-Дубно-Каменец Подольский-Черновцы-Львов
Включено в турНе включено в турСкидки / Доплаты
  • проїзд комфортабельним автобусом
  • проживання у готелях 5 днів
  • супровід гіда-екскурсовода
  • медичне страхування на час подорожі
  • входные билеты в экскурсионные объекты (церкви, соборы, музеи и т.д.)
  • личные расходы (обеды, ужины)
  • личные расходы

Воронина Наталья Николаевна

Должность: Директор

Email: info@tural.com.ua

О себе: Только о двух вещах мы будем жалеть – что мало любили и мало путешествовали.

Диброва Дарья

Должность: менеджер по туризму

Email: info@tural.com.ua

О себе:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

МОЯ ВЕЛИКА МАНДРІВКА - ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ І БУКОВИНА

Направление: Украина

Цена: 0

Описание:

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В ЗАПОРОЖЬЕ

Направление: Украина

Цена: 0

Описание:

УКРАИНСКИЙ ХОГВАРТС И ОХОТА НА ВЕДЬМ

Направление: Украина

Цена: 0

Описание:

КОЗАЦЬКИЙ ХУТІР ГАЛУШКІВКА ТА ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС

Направление: Болгария

Цена: 0

Описание:

ОДНОДНЕВНЫЙ ТУР ДЛЯ ШКОЛЬНЫХ ГРУПП В ДНЕПР

Направление: Украина

Цена: 0

Описание:

АХ, ОДЕССА - ШИКАРНЫЙ ВИД!

Направление: Украина

Цена: 0

Описание:

 

Давні храми, нездоланні фортеці, каньйони річок, печера, круїз по Дністру, відпочинок у СПА — все це та навіть більше , ми побачим за 6 днів. Це буде справжня велика мандрівка!

Коли: 06.07.2020 ; 03.08.2020

Для кого: Наполегливо рекомендуємо поїхати подорожувати з дітьми. Жоден підручник не передасть ту красу і дивовижні історії, які ви зможете побачити і почути самі

 

Программа тура:

1 день

Виїзд зі Львова (09:00) – Луцьк (екскурсія по місту та замку, обід) – Клевань (огляд тунелю кохання) – Кременець (вечеря, поселення о 20:30).

Луцьк — Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).

А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

Клевань — Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.

2 день

Сніданок і виїзд (08:00) – Дубно (екскурсія по замку) — Тараканів (огляд форту, обід) —Свято-Успенська Почаївська лавра (екскурсія) – Кременець (екскурсія по замку та місту, повернення в готель).

Дубно — Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубенський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).

Тараканів — У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

Кременець — Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.

Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).

 

3 день

Сніданок і виїзд (08:00) – Вишнівець (огляд палацу) – Збараж (екскурсія по замку) — Тернопіль (обід) – Оришківці (відпочинок в СПА, дегустація вина, вечеря) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель о 21:30).

Вишнівець — Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.

Збараж— Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.

Оришківці — Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, які в народі називають “рапа”. Оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.

 

4 день

Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (повернення в готель).

Кам’янець-Подільський  — Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

Бакота — Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.

 

5 день

Сніданок і виїзд (08:00) – Круїз по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) — Більче-Золоте (екскурсія печерою Вертеба) – Бояни (поселення в готель о 19:30, вечеря).

Круїз по каньйону Дністра — Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

Хотин — Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

Більче-Золоте — “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 

6 день

Сніданок і виїзд (08:30) — Чернівці (екскурсія університетом та містом, обід) — Заліщики (огляд панорами Дністра) — Микулинці (купівля пива) — Львів (повернення о 22:30).

Чернівці — По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

Заліщики — Неймовірної краси містечко Поділля, яке славиться мальовничими краєвидами. Воно лежить у глибокому яру Дністра, а могутні скелі, що височіють поруч, простягаються майже на два кілометри. Місто унікальне не лише своїм кліматом та фантастичним краєвидами, а й архітектурою вузьких колоритних вуличок.

Микулинці — Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096р.), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. На території селища знаходиться ВАТ “Бровар”, він варить 16 сортів запашного і поживного напою, яке вариться тут з 1698р. із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Більшість мешканців Тернопільщини не визнають інші пива крім “Микулинецького”, тому пропонуємо придбати декілька пляшок, щоб самостійно переконатися у цій істині.

 

Проживання:

1-2 ніч: готель “Калина” у м. Кременець (www.kalyna-hotel.com), комфортні 2-х, 3-х, 4-х місні номери зі зручностями у номері.
3-4 ніч: готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
5 ніч: готель «Буковинська зірка» www.bukzirka.com.ua в с. Бояни, біля Чернівців, 2-х, 3-х  і 4-х місні номери з вигодами в номері.

Харчування (орієнтовні ціни): сніданок – 80-95 грн., обід – 95-105 грн., вечеря – 90-110 грн..

 

 

У вартість ВХОДИТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелях (5 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується:

харчування та вхідні квитки в туристичні об’єкти.

 

Знижки для дітей:
— Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні — безкоштовно;
— Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру — 300 грн.

Вартість вхідних квитків:

— Луцький замок: загальний, пенсійний – 40 грн./особа, студентський, учнівський – 30 грн./особа;
— Підземна церква Івана Богослова: загальний, пенсійний — 20 грн, студентський, учнівський — 10 грн;
— Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн./особа; діти до 12 р. – безкоштовно.
— Дубненський замок: загальний, пенсійний — 10 грн, студентський, учнівський — 6 грн;
— Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 20 грн./особа;
— Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн./особа, діти до 12 років — безкоштовно.
— Кременецький замок: загальний — 15 грн, студенти 8 грн, діти — 5 грн;
— Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери — 80 грн, студенти, учні — 30 грн;
— Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери — 80 грн, студенти, учні — 30 грн.
— дегустація вин в Оришківцях: загальний, пенсійний, студентський – 70 грн., екскурсія без дегустації – безкоштовно;
— SPA-центр у Оришківцях (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150 грн.;
— Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа);
— Національний парк “Подільські Товтри”: загальний, студентський — 20 грн/особа; діти 6-12 років — 10 грн/особа; діти до 6 років – безкоштовно;
— круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 140 грн/особа, діти до 6 років – 100 грн/особа;
— Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа;
— печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 25 грн/особа, учні – 20 грн/особа;
— Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа.